Wielkanoc 2019

In Newsy Coolturowo

Wielkanoc trwa w najlepsze. Z tego powodu Z tego powodu załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wszystkiego najlepszego.

 

Tegoroczne święta wielkanocne wypadły wyjątkowo późno, ale ma to też swoją dobrą stronę. Nie ma co narzekać na pogodę, zapewne w całej Polsce jest słonecznie i ciepło. Wielka Sobota już za nami, a wraz z nią święcenie pokarmów i pierwsze rodzinne spotkania i obiady. Mamy nadzieję, że bez względu na to, czy jesteście wierzący czy nie; bez względu na ideologie i poglądy polityczne ten czas będzie dla was wszystkich radosny, spokojny i spędzony w miłej i ciepłej rodzinnej atmosferze. To może być jedna z niewielu okazji w roku, gdy spotykają się ze sobą całe rodziny. Warto o tym pamiętać. Nie mówiąc już o tym, że raczej nikt nie powinien narzekać na brak jedzenia. Liczcie się również z tym, że w poniedziałek może być mokry – w końcu wtedy wypada lany poniedziałek.

Załoga portalu Coolturowo.pl składa wam wszystkim jak najlepsze życzenia. Mamy nadzieję, że długo będziecie wspominać tegoroczną Wielkanoc. Oby każdy z was wypoczął i wrócił po świętach pełen sił i dobrych myśli. To może być dobry czas przy okazji do przeczytania jakiejś książki, której wcześniej nie mogliście przeczytać. Zobaczenia dobrego filmu. Wyjścia na świeże powietrze. A jeśli ktoś będzie narzekać na tak krótki okres świąt, niech się nie martwi. Za kilka dni majówka i kolejna okazja do leniuchowania.

You may also read!

Trudne życie idolek – Shining Song Starnova

Któż by nie chciał być celebrytą. Czy to znanym aktorem, cenionym piosenkarzem, odnoszącym sukcesy sportowcem lub wydającym bestsellery pisarzem.

Read More...

Gra o tron, czyli serial wart korony

Wszystko co dobre, musi się kiedyś skończyć. Gra o tron towarzyszyła nam od dekady. Kiedy wyszedł pierwszy odcinek na

Read More...

Mental Omega: Almost Perfect Yuri’s Revenge

 Czy jest sens tworzyć mod do gry, która została wydana niemal 20 lat temu? Jest, co pokazuje przykład Brutal

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu