Wesołych świąt 2018.

In Newsy Coolturowo

Właśnie zaczyna się (lub też trwa, zależnie kiedy to czytacie) wigilia i święta Bożego Narodzenia. Rok 2018 właśnie się kończy. Załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wesołych świąt.

 

Choć pogoda w wielu miejscach w kraju wcale tego nie pokazuje, zima trwa w najlepsze. A rok 2018 powoli, acz nieubłaganie, zbliża się ku końcowi. Bez względu na wyznanie czy poglądy 24 grudnia i dwa następne dni są jednym z tych nielicznych okresów, gdy całe rodziny zasiadają do wspólnego stołu. Spożywają wcześniej przygotowane dania, śpiewają kolędy, dzielą się opłatkiem, pewnie też wielu cieszy się otrzymanymi prezentami. Już tylko momenty dzielą nas od pokazania się pierwszej gwiazdki.

 

Załoga portalu Coolturowo.pl składa wam wszystkim jak najserdeczniejsze życzenia. Abyście w ten magiczny czas zapomnieli o dręczących was problemach, a spotkania rodzinne przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze. I rzecz jasna aby wasze gusta kulinarne zostały jak najbardziej zaspokojone. Pamiętajcie tylko, aby nie pęknąć od nadmiaru jedzenia 🙂Pamiętajcie również o tych wszystkich, którzy ze względów zawodowych nie mogą od początku cieszyć się świętami. Oni też posiadają rodziny, z którymi chcieliby spędzić ten czas. A takich osób jest pewnie wiele. Dlatego choćby nie denerwujcie się, że tramwaj lekko się spóźnia, a sklepy są wcześniej zamykane. Prędzej cieszcie się, że będziecie mogli wspólnie spędzić ten czas z bliskimi.

 

Portal Coolturowo.pl ma nadzieję, że podczas tych spotkań nie będziecie poruszali drażniących rozmów. Są zdecydowanie ciekawsze tematy, jak choćby kultura.

 

Wesołych świąt, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli.

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz dołączyć do #CoolturowejRewolucji? Bądź zawsze na bierząco z #PełnąCoolturą. Zaprenumeruj newsletter!

*na pewno nie dostaniesz od nas żadnego spamu :)

You may also read!

Michał Hrisulidis “Złożony”

Gdy za oknem taki śnieg, aż nie chce się wychodzić z domu. A szkoda, bo zima to świetny okres do odwiedzenia muzeum czy galerii. Między innymi możecie zapoznać się z wystawą "Złożony", której autorem jest Michał Hrisulidis. Wystawa do zobaczenia w Galerii Miejskiej we Wrocławiu. Smaczku dodaje fakt, że mija 30 lat od pierwszej wystawy pana Michała, która miała miejsce w tej galerii!

Read More...

Pudełko z guzikami Gwendy.

Stephen King pisze już kilkadziesiąt lat i nie zapowiada się na to, aby miał nagle przestać. To akurat dobra wiadomość, bo od niepamiętnych czasów jestem fanem jego pióra. Czy to kryminałów, dramatów czy rzecz jasna horrorów. Tylko jego “Mroczna wieża” mi się nie podoba. Za to “Pudełko z guzikami Gwendy” od razu pochłonąłem i powiem jedno - kawał dobrej literatury!

Read More...

Oakwood – horror z dinozaurami

Każdy fan “Jurassic Park” (i dinozaurów w ogóle) pewnie z miłą chęcią pograłby w jakąś dobrą grę z wielkimi gadami w roli tytułowej. Poczuć ten dreszczyk emocji, gdy ściga cię Tyrannosaurus Rex. Niestety, choć częściowo moda na nie wróciła, to wielcy wydawcy zdają się tego nie zauważać. “Oakwood” choć krótkie, stara się chronić honoru branży.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu