Wesołych świąt 2018.

In Newsy Coolturowo

Właśnie zaczyna się (lub też trwa, zależnie kiedy to czytacie) wigilia i święta Bożego Narodzenia. Rok 2018 właśnie się kończy. Załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wesołych świąt.

 

Choć pogoda w wielu miejscach w kraju wcale tego nie pokazuje, zima trwa w najlepsze. A rok 2018 powoli, acz nieubłaganie, zbliża się ku końcowi. Bez względu na wyznanie czy poglądy 24 grudnia i dwa następne dni są jednym z tych nielicznych okresów, gdy całe rodziny zasiadają do wspólnego stołu. Spożywają wcześniej przygotowane dania, śpiewają kolędy, dzielą się opłatkiem, pewnie też wielu cieszy się otrzymanymi prezentami. Już tylko momenty dzielą nas od pokazania się pierwszej gwiazdki.

 

Załoga portalu Coolturowo.pl składa wam wszystkim jak najserdeczniejsze życzenia. Abyście w ten magiczny czas zapomnieli o dręczących was problemach, a spotkania rodzinne przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze. I rzecz jasna aby wasze gusta kulinarne zostały jak najbardziej zaspokojone. Pamiętajcie tylko, aby nie pęknąć od nadmiaru jedzenia 🙂Pamiętajcie również o tych wszystkich, którzy ze względów zawodowych nie mogą od początku cieszyć się świętami. Oni też posiadają rodziny, z którymi chcieliby spędzić ten czas. A takich osób jest pewnie wiele. Dlatego choćby nie denerwujcie się, że tramwaj lekko się spóźnia, a sklepy są wcześniej zamykane. Prędzej cieszcie się, że będziecie mogli wspólnie spędzić ten czas z bliskimi.

 

Portal Coolturowo.pl ma nadzieję, że podczas tych spotkań nie będziecie poruszali drażniących rozmów. Są zdecydowanie ciekawsze tematy, jak choćby kultura.

 

Wesołych świąt, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli.

You may also read!

Historia smoków – Ogień i Krew

Zdaje się, że "Gra o tron" najlepszy okres ma już za sobą. Niedawno skończył się serial, a o premierze

Read More...

Stworki na ulicy – Pokemon GO

Pokemony ciągle cieszą się niesłabnącą popularnością. Ciągle wychodzą nowe gry, w coraz większej ilości miejsc da się kupić wersję

Read More...

Król jest jeden – Godzilla 2: Król potworów

Z Godzillą jest jak z urzędem skarbowym. Można przed nią zamykać drzwi, wyklinać ją, a nawet strzelać, a ta

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu