Szczęśliwego nowego roku 2019.

In Newsy Coolturowo

Dziś jest 31 grudnia, a to oznaka, że oto kończy się obecny rok. Zapewne wszyscy szykują się do szampańskiej zabawy, podobnie jest i z nami. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam szczęśliwego nowego roku 2019.

 

Dziś zapewne każdy myśli już o tym, jak przyjemnie spędzi ostatnie godziny 2018 roku. Czy to będzie wielka impreza masowa, zabawa w gronie znajomych, czy też mile spędzony czas we dwoje (a i pewnie samotnicy się znajdą), załoga portalu Coolturowo.pl ma szczerą nadzieję, że zabawa będzie iście przednia. I życzy wam szczęśliwego nowego roku.

 

Choć ostatnimi czasy zmalała liczba pojawiających się artykułów, nie znaczy to, że zamierzamy zasypiać gruszki w popiele (swoją drogą dla tych, co się zastanawiali – to jest poprawna forma).Dalej będziemy aktywni i mamy nadzieję, że nowy rok da nam nowe siły na pisanie dla was. Czy to o kulturze wysokiej, czy też o tej bardziej popularnej i nowoczesnej. Mamy szczerą nadzieję, że rok 2019 będzie dobry także pod względem sztuki. Oraz że pojawi się mnóstwo przyjemnych dla ucha piosenek i zespołów, poczytnych książek i ciekawych seriali i filmów.

 

Cieszymy się, że ten ostatni dzień 2018 roku postanowiliście i tak spędzić z nami. Jak i że byliście z nami wcześniej. To dla was piszemy; staramy się, by na portalu coś się działo. Po 1 stycznia możecie spodziewać się sporej liczby nowych artykułów. Jak tylko dowiemy się o jakimś ciekawym wydarzeniu, z miłą chęcią was poinformujemy. Jeśli będziemy mieć okazję, postaramy się wam to również opisać. Jeśli sami będziecie chcieli zdać z czegoś relację, czy też napisać o czymś artykuł, nie wahajcie się. Jesteśmy portalem dla was i chcemy, żeby nasi czytelnicy sami go również współtworzyli. Spełnienia marzeń na nowy rok i dalszego zainteresowania kulturą. Jeśli sami ją tworzycie dalszych sukcesów, a jeśli zamierzacie do przełamania pierwszych lodów. Nikt nie wie, kto stanie się gwiazdą, tak więc zawsze warto próbować.

 

Szczęśliwego nowego roku.

You may also read!

Historia smoków – Ogień i Krew

Zdaje się, że "Gra o tron" najlepszy okres ma już za sobą. Niedawno skończył się serial, a o premierze

Read More...

Stworki na ulicy – Pokemon GO

Pokemony ciągle cieszą się niesłabnącą popularnością. Ciągle wychodzą nowe gry, w coraz większej ilości miejsc da się kupić wersję

Read More...

Król jest jeden – Godzilla 2: Król potworów

Z Godzillą jest jak z urzędem skarbowym. Można przed nią zamykać drzwi, wyklinać ją, a nawet strzelać, a ta

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu