O Nas

Nasz portal tworzy grono pasjonatów kultury i sztuki, którzy starają się przedstawiać je w jak najbardziej rzetelny, a zarazem ciekawy sposób. Przyświeca nam hasło przewodnie – Rewolucja coolturowa!

Nasza wizja

Każdy z nas lubi grzebać w odmętach internetu, lub własnych zakamarkach w naszych domach, by móc pokazywać Wam – naszym czytelnikom, że kultura może mieć wiele oblicz. Lubimy wszystko to co nieoczywiste, wszystko to co mało znane, a w naszym mniemaniu zasługujące na rozgłos. Również nie stronimy od komentowania mainstreamu, w tej roli staramy się zimnym okiem krytykować poruszane przez nas tematy, nieraz gorące lub kontrowersyjne. Nie stronimy również od wypadów terenowych, by móc informować Was o tym co w trawie piszczy.

Nasz zespół

Można powiedzieć, że każdy z nas ma często zupełnie różne spojrzenie na te same tematy. Uznajemy to za plus, dzięki temu często zanim powstanie tutaj jakiś wpis, dyskutujemy o nim i wymieniamy się spostrzeżeniami. Każdy dokłada swoją cegiełkę do powstania naszej małej rewolucji. Również każdy z nas ma wiele zainteresowań, jedni siedzą ze słuchawkami na uszach całymi dniami pochłaniając kolejne to albumy, inni są zapalonymi kinomanami, a jeszcze inni namiętnie odwiedzają wystawy, teatry, czy muzea. Nasz zespół łączy pasja, którą staramy się zarazić właśnie Was, lub wskazać, że nie zawsze w mass mediach czarne oznacza czarne, a białe oznacza białe 😉

Chciałbyś sam coś napisać na łamach naszego portalu?

Nie ma z tym najmniejszego problemu! Jesteśmy otwarci na publikacje innych osób (kto wie, może z czasem przerodzi się to w stałą współpracę?), do której nawet zachęcamy! Jeśli masz jakiś fajny artykuł jaki napisałeś/aś – zgłoś się do nas na maila kontaktowego: kontakt@coolturowo.pl. Chętnie przeczytamy i jeśli spełni nasze standardy możemy go umieścić na portalu.

Mobile Sliding Menu