Niebanalny horror na Halloween.

In Kinomania, Rozrywka

The final girls (2015).

 

 

Parodia slasherów, która jednocześnie jest całkiem dobrym horrorem? Jeśli chcecie niebanalny horror, powinniście na to zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Świetny film na imprezę, do oglądania solo czy z drugą połówką. Max zostaje zaproszona na rocznicowy pokaz horroru „Camp Bloodbath”, w którym grała jej matka. Na skutek splotu zdarzeń ona wraz z grupką przyjaciół przenosi się z naszego świata wprost do filmu. Tam będą musieli zmierzyć się z seryjnym mordercą. Mają o tyle ułatwione zadanie, że świetnie znają prawa rządzące się slasherami, a także wiedzą, co kiedy się wydarzy.

 

Wiele osób oglądając „Piątek 13” czy „Halloween” zapewne śmiało się w duchu z bohaterów, ich nieporadności i podejmowania błędnych decyzji. Tu jest wręcz na odwrót. Oto grupa nastolatków, którzy świetnie wiedzą co się dzieje, zdają sobie sprawę, że ściga ich zabójca. Zamiast biegać dookoła i krzyczeć zbroją się na potęgę i przygotowują pułapki. Jak wychodzi tak wychodzi, ale nie sposób pozbawić ich tytułu jednych z najinteligentniejszych bohaterów horrorów. Poza tym to naprawdę dobra komedia, wyśmiewająca utarte konwenanse.

2 of 10

You may also read!

Gadu Gadu, czyli komunikator w erze messengera.

Wiele osób od dawna wieszczy mu koniec. Miał przeminąć w czasie, gdy rządzi Facebook, Snapchat i Twitter. Mimo to Gadu Gadu, znane też jako GG, trwa dalej, powracając co jakiś czas jak temat bumerang. Czy uśmiechnięte słońce dalej ma szansę?

Read More...

Wielkanoc 2019

Wielkanoc trwa w najlepsze. Z tego powodu Z tego powodu załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wszystkiego najlepszego.   Tegoroczne święta

Read More...

Panika! Wariat na horyzoncie…

Raport Panika - Arti Grabowski Teatr KTO, scena klasyczna AST w Krakowie 5 kwietnia 2019r. godz. 19.00 Poeci i wariaci mają tę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu