Niebanalny horror na Halloween.

In Kinomania, Rozrywka

Już niedługo Halloween, można odliczać godziny do jego rozpoczęcia. Ale po cóż liczyć, skoro można obejrzeć jakiś film. Najlepiej horror, kto w końcu nie lubi się bać. Ale jaki wybrać? Poniższa lista prezentuje kilka z nich, na które być może normalnie nie zwrócilibyście uwagi.

 

Zwyczaj Halloween średnio przyjął się w Polsce, przynajmniej ten w wydaniu amerykańskim. Po domach i ulicach nie szaleją tłumy dzieci przebranych w różnorakie stroje; sam nie pamiętam, kiedy słyszałem kultowe zdanie „cukierek albo psikus”. Ale Halloween to nie tylko maskarada i cukierki, ale również uczucie strachu. Najłatwiej (i najbezpieczniej) go wywołać oglądając horror. Oczywiście jest ich tyle, że ciężko by było wybrać.

Dlatego przedstawiam wam subiektywną listę horrorów wartych uwagi. Niebanalne tytuły, które mogą zapaść w pamięć na dłuższy czas. Jedne mniej, inne bardziej znane. Nowe i stare. Wszystkie jednak czymś się wyróżniają na tle konkurencji, czy to ze względu na fabułę i pomysł, czy też częściej interesujące wykonanie. Zatem do dzieła!

 

1 of 10

You may also read!

Gadu Gadu, czyli komunikator w erze messengera.

Wiele osób od dawna wieszczy mu koniec. Miał przeminąć w czasie, gdy rządzi Facebook, Snapchat i Twitter. Mimo to Gadu Gadu, znane też jako GG, trwa dalej, powracając co jakiś czas jak temat bumerang. Czy uśmiechnięte słońce dalej ma szansę?

Read More...

Wielkanoc 2019

Wielkanoc trwa w najlepsze. Z tego powodu Z tego powodu załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wszystkiego najlepszego.   Tegoroczne święta

Read More...

Panika! Wariat na horyzoncie…

Raport Panika - Arti Grabowski Teatr KTO, scena klasyczna AST w Krakowie 5 kwietnia 2019r. godz. 19.00 Poeci i wariaci mają tę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu