Koniec upalnych/słonecznych i kulturalnych wakacji

In Newsy Coolturowo
Coolturowo

Kończą się wakacje, dni są coraz krótsze, a słońce coraz słabiej grzeje. Czyż nie jest to zatem idealna pora na zapoznanie się z kulturą?

 

W tym roku lato zaczęło się troszkę wcześniej niż zwykle, bo już w kwietniu można było cieszyć się upałami. Niestety, czas nie trwa w miejscu i da się już zauważyć pierwsze oznaki jesieni, a wraz z tym trzeba przygotować sobie cieplejsze ubiory. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo zamiast spędzać ten czas na plaży, wędrując po górach czy innej letniej aktywności można choćby zobaczyć jakąś wystawę w muzeum lub też obejrzeć sztukę teatralną.

Załoga COOLTUROWO.PL przez ten czas nie próżnowała i przygotowała dla was kilka relacji z wydarzeń kulturalnych. W większości są to fotorelacje z wizyt w kilku muzeach, ale teatr też znalazł dla siebie miejsce. Poza tym możecie przeczytać któryś z wielu artykułów, które zahaczają o różne tematy. Taniec, muzyka, literatura, gry – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym mamy w planach zareklamowanie kilku innych atrakcji, w których być może sami też weźmiemy udział. Dlatego jeśli organizujecie jakieś wydarzenie kulturalne i szukacie miejsca, gdzie można by je ogłosić, to portal COOLTUROWO.PL jest świetnym miejscem do tego. Nie omieszkamy się również zaprezentować artystów, którzy wydadzą nam się ciekawi.

Nie poprzestaliśmy na tym samym. Pod koniec września COOLTUROWO.PL szykuje się wziąć udział w czymś większym. Na portalu i oficjalnej stronie na Facebooku pojawi się niedługo więcej szczegółów.

Nam pozostaje mieć nadzieje, że miło upłynęły wam te wakacje; że jesień nie będzie gorsza i że miło spędzicie z nami czas 😉

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz dołączyć do #CoolturowejRewolucji? Bądź zawsze na bierząco z #PełnąCoolturą. Zaprenumeruj newsletter!

*na pewno nie dostaniesz od nas żadnego spamu :)

You may also read!

Michał Hrisulidis “Złożony”

Gdy za oknem taki śnieg, aż nie chce się wychodzić z domu. A szkoda, bo zima to świetny okres do odwiedzenia muzeum czy galerii. Między innymi możecie zapoznać się z wystawą "Złożony", której autorem jest Michał Hrisulidis. Wystawa do zobaczenia w Galerii Miejskiej we Wrocławiu. Smaczku dodaje fakt, że mija 30 lat od pierwszej wystawy pana Michała, która miała miejsce w tej galerii!

Read More...

Pudełko z guzikami Gwendy.

Stephen King pisze już kilkadziesiąt lat i nie zapowiada się na to, aby miał nagle przestać. To akurat dobra wiadomość, bo od niepamiętnych czasów jestem fanem jego pióra. Czy to kryminałów, dramatów czy rzecz jasna horrorów. Tylko jego “Mroczna wieża” mi się nie podoba. Za to “Pudełko z guzikami Gwendy” od razu pochłonąłem i powiem jedno - kawał dobrej literatury!

Read More...

Oakwood – horror z dinozaurami

Każdy fan “Jurassic Park” (i dinozaurów w ogóle) pewnie z miłą chęcią pograłby w jakąś dobrą grę z wielkimi gadami w roli tytułowej. Poczuć ten dreszczyk emocji, gdy ściga cię Tyrannosaurus Rex. Niestety, choć częściowo moda na nie wróciła, to wielcy wydawcy zdają się tego nie zauważać. “Oakwood” choć krótkie, stara się chronić honoru branży.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu