Koniec upalnych/słonecznych i kulturalnych wakacji

In Newsy Coolturowo
Coolturowo

Kończą się wakacje, dni są coraz krótsze, a słońce coraz słabiej grzeje. Czyż nie jest to zatem idealna pora na zapoznanie się z kulturą?

 

W tym roku lato zaczęło się troszkę wcześniej niż zwykle, bo już w kwietniu można było cieszyć się upałami. Niestety, czas nie trwa w miejscu i da się już zauważyć pierwsze oznaki jesieni, a wraz z tym trzeba przygotować sobie cieplejsze ubiory. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo zamiast spędzać ten czas na plaży, wędrując po górach czy innej letniej aktywności można choćby zobaczyć jakąś wystawę w muzeum lub też obejrzeć sztukę teatralną.

Załoga COOLTUROWO.PL przez ten czas nie próżnowała i przygotowała dla was kilka relacji z wydarzeń kulturalnych. W większości są to fotorelacje z wizyt w kilku muzeach, ale teatr też znalazł dla siebie miejsce. Poza tym możecie przeczytać któryś z wielu artykułów, które zahaczają o różne tematy. Taniec, muzyka, literatura, gry – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym mamy w planach zareklamowanie kilku innych atrakcji, w których być może sami też weźmiemy udział. Dlatego jeśli organizujecie jakieś wydarzenie kulturalne i szukacie miejsca, gdzie można by je ogłosić, to portal COOLTUROWO.PL jest świetnym miejscem do tego. Nie omieszkamy się również zaprezentować artystów, którzy wydadzą nam się ciekawi.

Nie poprzestaliśmy na tym samym. Pod koniec września COOLTUROWO.PL szykuje się wziąć udział w czymś większym. Na portalu i oficjalnej stronie na Facebooku pojawi się niedługo więcej szczegółów.

Nam pozostaje mieć nadzieje, że miło upłynęły wam te wakacje; że jesień nie będzie gorsza i że miło spędzicie z nami czas 😉

You may also read!

Gadu Gadu, czyli komunikator w erze messengera.

Wiele osób od dawna wieszczy mu koniec. Miał przeminąć w czasie, gdy rządzi Facebook, Snapchat i Twitter. Mimo to Gadu Gadu, znane też jako GG, trwa dalej, powracając co jakiś czas jak temat bumerang. Czy uśmiechnięte słońce dalej ma szansę?

Read More...

Wielkanoc 2019

Wielkanoc trwa w najlepsze. Z tego powodu Z tego powodu załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wszystkiego najlepszego.   Tegoroczne święta

Read More...

Panika! Wariat na horyzoncie…

Raport Panika - Arti Grabowski Teatr KTO, scena klasyczna AST w Krakowie 5 kwietnia 2019r. godz. 19.00 Poeci i wariaci mają tę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu