Cyrk w teatrze! Oh, what the Circus!

In Sztuka, Teatr

Teatr KTO zaprasza na

32. ULICA. Festiwal Teatrów ulicznych 

4.07 – 7.07. 2019 Kraków

Byliście kiedyś w cyrku? Oczywiście, nie raz, nie dwa. Klauni, zwierzęta, akrobaci, kobieta z brodą. Cyrk to niezwykle miejsce z tajemniczymi ludźmi całkowicie oddanymi swojej miłości oraz rodzinie. Są cały czas w drodze rozdając szczęście w każdym zakątku świata. W tym roku odwiedzą Kraków ale nie będą sami.

W teatrze oglądamy sztuki, komedie, dramaty, monodramy czy farsy ale widzieliście kiedyś sztuki cyrkowe? Nigdy. Teatr pozwala nam na oderwanie się od świata rzeczywistego przenosząc w różne zakątki umysłu dostarczając emocji a także czasami zmieniając myślenie.

Płacz, to tylko słona woda...
Cyrk w teatrze!

A co jeśli ktoś połączy teatr z cyrkiem? Akrobatów z aktorami? Zwierzęta z mimami? Klaunów z maskami teatralnymi? Na te pytania drodzy widzowie znajdziecie odpowiedź podczas 32. ULICA. Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie w dniach 4 lipca do 7 lipca 2019r. W tych dniach do Krakowa na zaproszenie Teatru KTO zjadą nie tylko teatry uliczne z Europy ale także cyrk aby pokazać niezwykłe spektakle i pokazy z różnych kultur i tradycji. Te dwa gatunki przenikną się wzajemnie stwarzając sztukę nad sztukami, cyrk nad cyrkiem, teatr nad teatrem.

Podczas tego karnawału najbardziej znane place i ulice Krakowa zamienią się w teatralne i cyrkowe sceny pełne artystycznych doznać, gry wyobraźni i przenikającą do serca człowieka widowiskiem który pozostanie na długo w pamięci. Umysł widza zobaczy niezwykłości iluzji, gry świateł, dreszczyku emocji, magię tańca oraz uczuć.

Jeśli chcecie zobaczyć inny świat, oderwać się od rzeczywistości, odnaleźć się w szarym codziennym życiu, poczuć kolory, zapach i emocje to zapraszam Państwa na ten Festiwal Teatrów Ulicznych. To w tych dniach przeżyjecie niezwykłe uniesienia dla oczu, uszu, serca i myśli.

Wszelkie informacje znajdziecie na stronach:

http://teatrkto.pl/pl/wydarzenia/32-ulica-festiwal-teatrow-ulicznych,77.html

https://www.facebook.com/teatrkto/

A oto małe preludium tego co was czeka:

https://www.facebook.com/teatrkto/videos/345031862875087/

Zapraszam również na recenzje spektakli:

Panika! Wariat na horyzoncie…

Sprzedam dom po spektaklu…

Serdecznie zapraszam 🙂

You may also read!

Manggha, Wajda i przyjaźń

Kwarantanna to nie najlepszy czas dla muzeów. Możliwe, że i już po niej ludzie ( przynajmniej przez jakiś czas)

Read More...

Geralt z USA – Wiedźmin

Polacy nie gęsi i swoich bohaterów mają - a przynajmniej jednego, który jest rozpoznawalny na całym świecie. Geralt z

Read More...

James Bond w spódnicy – Tajne Agentki

Dla nikogo nie będzie chyba zaskoczeniem stwierdzenie, że wywiad i służby wielokrotnie zmieniały bieg historii, walcząc przy tym na

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu