22 Międzynarodowe Targi Książki

In Newsy ze Świata

Czytelnicze szaleństwo czyli

22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

25-28 października 2018

 

Zapraszam miłośników książek i autorów na imprezę pełną szaleństwa i wciągania ukochanych książek i nie tylko książek. A mowa o: 22 Międzynarodowych Targach Książek w Krakowie które zawładną ul. Galicyjską 9. To na tym wydarzeniu będziecie mogli wycałować swoich ukochanych autorów, pisarzy a nawet blogerów i VIP-ów ze świata mediów, dodajcie do tego aktorów, piosenkarzy i filmowców. Na tej wielkiej fecie jest wszystko czego pragnie nie tylko czytelnik ale każda osoba pragnąca chodź trochę poczuć kulturę, szaleństwo i radość.

 

Targi Książki są jak narkotyk który uzależnia nie tylko stałych bywalców ale nowych ludzi nie tylko z Krakowa ale z całej Polski. Na spotkaniach autorskich można dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy nie tylko ze sfery literatury ale też ze świata biznesu i wydarzeń kulturalnych nie zawsze promowanych. Dodatkowo na stoiskach można spotkać wspaniałych ludzi promujących nie tylko książki ale też stowarzyszenia, kluby, teatry i inne.

 

22 Międzynarodowe Targi Książki
22 Międzynarodowe Targi Książki

 

Zapraszam serdecznie na cztery dni szaleństwa i radości nie tylko literatury.

 

Oto przydatne linki aby przekonać się na własnej skórze o niezwykłości tego wydarzenia:

http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/

https://www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie/

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz dołączyć do #CoolturowejRewolucji? Bądź zawsze na bierząco z #PełnąCoolturą. Zaprenumeruj newsletter!

*na pewno nie dostaniesz od nas żadnego spamu :)

You may also read!

Michał Hrisulidis “Złożony”

Gdy za oknem taki śnieg, aż nie chce się wychodzić z domu. A szkoda, bo zima to świetny okres do odwiedzenia muzeum czy galerii. Między innymi możecie zapoznać się z wystawą "Złożony", której autorem jest Michał Hrisulidis. Wystawa do zobaczenia w Galerii Miejskiej we Wrocławiu. Smaczku dodaje fakt, że mija 30 lat od pierwszej wystawy pana Michała, która miała miejsce w tej galerii!

Read More...

Pudełko z guzikami Gwendy.

Stephen King pisze już kilkadziesiąt lat i nie zapowiada się na to, aby miał nagle przestać. To akurat dobra wiadomość, bo od niepamiętnych czasów jestem fanem jego pióra. Czy to kryminałów, dramatów czy rzecz jasna horrorów. Tylko jego “Mroczna wieża” mi się nie podoba. Za to “Pudełko z guzikami Gwendy” od razu pochłonąłem i powiem jedno - kawał dobrej literatury!

Read More...

Oakwood – horror z dinozaurami

Każdy fan “Jurassic Park” (i dinozaurów w ogóle) pewnie z miłą chęcią pograłby w jakąś dobrą grę z wielkimi gadami w roli tytułowej. Poczuć ten dreszczyk emocji, gdy ściga cię Tyrannosaurus Rex. Niestety, choć częściowo moda na nie wróciła, to wielcy wydawcy zdają się tego nie zauważać. “Oakwood” choć krótkie, stara się chronić honoru branży.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu