22 Międzynarodowe Targi Książki

In Newsy ze Świata

Czytelnicze szaleństwo czyli

22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

25-28 października 2018

 

Zapraszam miłośników książek i autorów na imprezę pełną szaleństwa i wciągania ukochanych książek i nie tylko książek. A mowa o: 22 Międzynarodowych Targach Książek w Krakowie które zawładną ul. Galicyjską 9. To na tym wydarzeniu będziecie mogli wycałować swoich ukochanych autorów, pisarzy a nawet blogerów i VIP-ów ze świata mediów, dodajcie do tego aktorów, piosenkarzy i filmowców. Na tej wielkiej fecie jest wszystko czego pragnie nie tylko czytelnik ale każda osoba pragnąca chodź trochę poczuć kulturę, szaleństwo i radość.

 

Targi Książki są jak narkotyk który uzależnia nie tylko stałych bywalców ale nowych ludzi nie tylko z Krakowa ale z całej Polski. Na spotkaniach autorskich można dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy nie tylko ze sfery literatury ale też ze świata biznesu i wydarzeń kulturalnych nie zawsze promowanych. Dodatkowo na stoiskach można spotkać wspaniałych ludzi promujących nie tylko książki ale też stowarzyszenia, kluby, teatry i inne.

 

22 Międzynarodowe Targi Książki
22 Międzynarodowe Targi Książki

 

Zapraszam serdecznie na cztery dni szaleństwa i radości nie tylko literatury.

 

Oto przydatne linki aby przekonać się na własnej skórze o niezwykłości tego wydarzenia:

http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/

https://www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie/

You may also read!

Gadu Gadu, czyli komunikator w erze messengera.

Wiele osób od dawna wieszczy mu koniec. Miał przeminąć w czasie, gdy rządzi Facebook, Snapchat i Twitter. Mimo to Gadu Gadu, znane też jako GG, trwa dalej, powracając co jakiś czas jak temat bumerang. Czy uśmiechnięte słońce dalej ma szansę?

Read More...

Wielkanoc 2019

Wielkanoc trwa w najlepsze. Z tego powodu Z tego powodu załoga portalu Coolturowo.pl życzy wam wszystkim wszystkiego najlepszego.   Tegoroczne święta

Read More...

Panika! Wariat na horyzoncie…

Raport Panika - Arti Grabowski Teatr KTO, scena klasyczna AST w Krakowie 5 kwietnia 2019r. godz. 19.00 Poeci i wariaci mają tę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu